Iesakām!

Grāmatas

Apgāds Lietusdārzs, Sāra Gotfrīda "Hormonu dziedniecība".

Sāras Gotfrīdas  grāmatu “Hormonu dziedniecība” uzskata par hormonu ābeci, kas līdztekus izsmeļošai, zinātniski pamatotai un pārskatāmai informācijai par svarīgākajiem hormoniem un to ietekmi uz organismu sniedz skaidras vadlīnijas, ar kuras palīdzību atjaunot hormonālo līdzsvaru. Šai grāmati būtu jābūt katras sievietes grāmatu plauktā.

Apgāds Lietusdārzs, Sāra Gotfrīda "Hormonu līdzsvaru diēta".

Mums līdz šim mācīts, ka nevainojamu augumu varam iegūt tikai ar dzelžainu diētu un nogurdinošiem vingrojumiem. Sāras Gotfrīdas jaunākie pētījumi pierāda, ka tas nebūt nav labākais veids, kā atgūt pareizu organisma darbību. Autore izskaidro, kā tādi hormoni kā leptīns, kortizols, insulīns, estrogēns un citi var veicināt lēnāku vielmaiņu un laika gaitā novest pie liekā svara. Sāra Gotfrīda sniedz ne vien zinātnisku pamatojumu saistībai starp hormoniem un ķermeņa aprisēm, bet arī pakāpenisku un detalizētu plānu ar praktiskiem padomiem  hormonālās sistēmas līdzsvarošanai.

Meditācijas pēc treniņiem

Divas meditācijas, kas tev ļaus pēc individuālajiem treniņiem atslābināt muskulatūru un sadlīt enerģiju pa ķermeni.
Lai jebkura automašīna darbotos nevainojami, tai nepieciešama dzesēšanas sistēma. Tas pats attiecas arī uz cilvēka ķermeni. Ja ķermenis un gars atrodas nepārtrauktā stresā, samazinās to spēja pareizi izpildīt dabas dotās funkcijas. Mūsdienu dzīves veids, pārtika, darba nosacījumi un izklaides veidi civilizācijas radītajā rutīnā gandrīz nesniedz iespēju atrasties atbrīvošanās stāvokļos. Lielākā daļa enerģijas tiek izšķērdēta nelietderīgi, piemēram, nepareizi sasprindzinātu muskuļu rezultātā, cilvēks zaudē lielu daudzumu enerģijas.

Dziļās atslābināšanās laikā ķermenī rodas atslābināšanās impulss: tiek noārdīti stresa hormoni un izdalīti laimes hormoni (endomorfīni). Asinsrite normalizējās. Tā ir profilakse aukstam asinsspiedienam, galvas sāpēm, apaukstēšanās, gremošanas problēmām, kā arī visām stresa izraisītām slimībām un stāvokļiem. Tiek stiprināta imūnsistēma. Ķermenī uzlabojas ķermeņa regulācijas, dziedināšanas un atjaunošanās procesi. 10-15 minūtes dziļās relaksācijas jebkurā dienas laikā var nekavējoties atgriezt enerģiju.

"Dziedinoša meditācija sievietes klēpim" palīdz pieņemt savu ķermeni un dzīvot saskaņā ar to, kā arī atslābina muskulatūru un sniedz atjaunošanos.


"Dziļā relaksācija" (Šavasana) ir meditācija, kas nāk no jogas prakses un vērsta uz visa ķermeņa pilnīgu atslābināšanu. .


Izvēlies meditāciju, pagriez skaļāk vai uzliec austiņas, ieņem meditācijas pozu uz paklājiņa, apsedzies ar plediņu un ļaujies meditācijai.

Pieaugušo spēļmantiņu pasaule

Womanizer

Womanizer - viens no šī brīža efektīvākajiem izgudrojumiem pieaugušo spēļmantiņu jomā sievietēm.  Womanizer ir vakuuma bezpieskāriena klitora stimulators. Ierīce nodrošina divas funkcijas - vieglu vakuuma sūkšanas efektu ar pulsējošas viļņveida gaisa plūsmas papildus stimulācijai. Lielākā daļa aptaujāto sieviešu, lietojot womanizer, orgasmu sasniedz dažu minūšu laikā, kā arī piedzīvo atkārtotus orgasmus. Kvalitatīvs klitorālais orgasms atver durvis uz dziļajiem maksts un dzemdes orgasmiem, kas iedarbina maksts muskulatūras viļņveidīgas kontrakcijas. Tāpēc womanizer ir ideāli piemērots gan vienatnē, gan kopā ar partneri sievietes baudas virsotņu iepazīšanai. Intīmajā fitnesā iesakām womanizer lietot kopā ar trenažieri Kunda treniņa noslēgumā pirms meditācijas.  Iekārta ir dekorēta ar Svarovski kristālu detaļām, bet ierīces galviņas ir veidotas no medicīniskā silikona.

Lai pasūtītu Womanizer pie oficiālā izplatītāja Eiropā, spied uz attēla. Orion ir uzticams un liels Eiropas piegādātājs Vācijā, kas sniedz klientiem piegādes konfidencialitāti, preces garantiju, kā arī izvēles iespējas krāsu un aprīkojuma ziņā. Šobrīd jaunajam ūdensizturīgajam womanizer PRO40 modelim ir īpaši pievilcīga cena - 99,00 EUR.

Womanizer bestellen bei ORION - 100% Erotik


Produkti dabīgai un drošai intīmai higiēnai

DABĪGIE SŪKĻI. Dabīgos sūkļus var izmantot tamponu vietā. Tie ir no pilnīgi dabīga materiāla. Tie neizsusina maksti, neizmaina maksts mikrofloru, pielāgojas maksts formai un kustībām, ir mazgājami un atkārtoti lietojami. Lielumu var pielāgot, tos apgriežot. Gaišākie sūkļi ir balināti, tumšākie ir dabīgi un neapstrādāti. Pēc sajūtas patīkami ir abi. Tumšajiem ir mazliet stingrāka struktūra. Pēc lietošanas tos atstāj uz nakti etiķūdenī, lai dezinficētu, lai pēc tam atkal lietotu nākamajā mēnesī.

 
 
 

Menstruālās piltuves. Pieejamas dažādas cietības un dažādos izmēros. S izmērs parasti piemērots nedzemdējušām sievietēm. M un L izmēri piemēroti dzemdējušām vai liela auguma sievietēm.

Mazgājamās audumu paketes no dabīga materiāla. Paketes no dažādiem audumiem, protams, nav tik super-puper mitrumu uzsūcošas, kā ķīmiskās paketes, bet sajūta ir laba. Es personīgi ieteiktu lietot dabīgos sūkļus kopā ar mazgājamajām paketēm vai bioloģiskajām paketēm.


Apmācības kurss OMGYES sievietes baudas izpētei


ON-LINE apmācības kurss par to, kur mīt sievietes baudas avots. Radīts no sievietēm sievietēm. Drosmīgs un vienreizīgs 
apmācības materiāls, kas ļauj sievietei dziļāk atklāt sava ķermeņa orgasmistisko potenciālu.

OMGYES on-line apmācības programma sievietēm

Apmācības video pāra baudas izpētei

Viens no maigākajiem un skaistākajiem video, kas palīdz pārim atrast ķermenisko ceļu vienam pie otra. Lai arī video uzņemts 2007. gadā, tas ne mirkli nav zaudējis savu aktualitāti - Yoni&Lingam Massage, Dirk Liesenfeld.

Šeit saite pasūtīšanai no Amazone on-line veikala Vācijā. Diemžēl Anglijas Amazone šobrīd šo disku nepiedāvā.


Seriāls

Seriāls "Masters of Sex".

Seriāls, kas balstīts uz vēsturiskiem notikumiem par pirmajiem drosminiekiem medicīnā, kuri uzdrīkstējās veikt pirmos klīniskos pētījumus par cilvēku seksualitāti, pētot un dokumentējot cilvēku orgasmu mehānismu. Viņi biji pirmie, kas pierādīja jeb nofilmēja zinātniskos nolūkos sievietes maksti, kas orgasma laikā veic kontrakcijas, kā arī atklāja, ka sievietes orgasms ir neatkarīgs no vīrieša klātbūtnes, atļaujoties apstrīdēt Freida izvirzīto tēzi, kas sievietei orgasms iestājas tikai no vaginālās stimulācijas. Seriāls arī spilgti attēlo 20. gs. vidus tendences sabiedrībā attiecībā uz vīriešu dominējošo lomu sabiedrībā attiecībā pret sievietēm sabiedrībā un seksuālajā dzīvē.
Ja mūsdienās šāds pētījums tiku veikts Latvijā, visdrīzāk arī šodien iesaistītājiem nāktos sastapties ar ieviērojamu aizspriedumu un kritikas vilni. Seriāls paver interesantas tēmas pārdomām. Jauku skatīšanos. :)

Moderna videokamera sevis iepazīšanai

Svakom Siima EyeSvakom Siima Eye  ir pasaulē pirmais vibrators ar galviņā iestrādātu bezvadu kamera. Kamera ar WiFi pieslēgumu translē notiekošu uz Tavu viedtālruni vai datoru. Caur aplikāciju telefonā ir iespēja uzņemt arī attēlu filmēšanas laikā, kā arī saglabāt savus mīļākos video.
Bieži semināra laikā sievietes ir izteikušas vēlēšanos vērot savu intīmo muskuļu darbību un attīstību. Šī ir patīkama un moderna iespēja izpētīt maksts muskulatūru un dzemdes kakla stāvokli, kļūstot par pētnieku savam ķermenim, pietuvojoties izpratnei par sievietes ķermeņa gudrību un spēku. Tāpat šī kamera var kalpot dzemdes kakla un stāvokļa izziņai.
Vibrators ir veidots no 100% medicīniskā silikona un tā forma ir izveidota tā, lai to varētu  patīkami ievadīt makstī. Svakom kamera darbojas ar 6 dažādiem vibrācijas režīmiem un tā ir pilnībā ūdensdroša.  

Lai pasūtītu Svakom kameras, spied uz attēla vai dodies uz Sexy Style veikalu. Lai saņemtu 10% atlaidi, pie pasūtījuma norādi vai veikalā pasaki atlaides kodu: rada6.


    
©SIA APGADS RADA 2016 ®    

 .