KĀ UZSĀKT APMĀCĪBU UN IZVĒLĒTIES KURSUS?

IESĀCĒJĀM

1. solis iesācējām - 

TEORIJA "Iegurņa pamatnes un maksts muskulatūra, ievads apmācības sistēmā" (TEORIJA)

un "Intensīvais seminārs I. PRAKSE" (praktiskais seminārs ar vai bez trenažiera).


2. solis iesācējām - (pēc vismaz nedēļas patstāvīgas vingrināšanās)

"Intensīvais seminārs II. PRAKSE" (praktiskais seminārs ar trenažieri).


3. solis iesācējām - (var apmeklēt gan uzreiz pēc PRAKSE II vai pēc kāda laika patstāvīgu treniņu)

"Intensīvais seminārs III. PRAKSE" (praktiskais seminārs ar trenažieri).


Jau pēc I. prakses iespējams piedalīties treniņos - Pelvic Sense. Treniņu laikā tiek atkārtotas un nostirprinātas intensīvo semināru laikā iegūtās iemaņas, kā arī apgūtas jaunas, dejiskas gurnu kustības, kas iedarbina dziļo muskulatūru. Treniņi ir laba iespēja motivēties jauniem sasniegumiem un uzturēt sevi formā kopā ar līdzīgi domājošām.


AR PRIEKŠZINĀŠANĀM

Pēc vismaz 3 mēnešu regulāriem treniņiem ar trenažieri, iespējams pieteikties 2 dienu semināram - VIP GRUPA SIEVIETĒM (intīmo muskuļu tehnikas seksuālajās pozīcijās). Priekšnosacījums dalībai šajā seminārā ir visu praktisko semināru laikā apgūto iemaņu automātiska pārvaldība.

Ja pēc visa apgūtā sieviete vēlas sasniegt vēl vairāk un nostiprināt maksts muskulatūru  visā tās garumā, īpaši maksts augšējā daļā, tad apmēram pēc vismaz 3 mēnešu aktīviem treniņiem ar trenažieri KUNDA, iespējams palielināt intensivitāti un apgūt kursu ar daudzfunkcionālo trenažieri - Intīmais fitness ar daudzfunkcionālo trenažieri (DT). Šīs nodarbības notiek individuāli vai mazās grupās. Treniņa laikā tiek atkārtotas un nostiprinātas apmācības laikā .

Papildus daudzfunkcionālajam trenažierim intensitāti iespējams palielināt ar svara trenažieri (ST) - muskulatūras spēka attīstīšanai, kā arī vaginālajām lodītēm - maksts kanāla elastības attīstīšanai.

IETEIKUMS VISĀM IESĀCĒJĀM - MAZĀK IR VAIRĀK!!!

Lai arī šī tēma, semināri un treniņi jūs sākumā apburs ar neskaitāmajām pozitīvajām pārmaiņām jūsu fiziskajā un emocionālajā ķermenī, NESTEIDZATIES UN NEFORSĒJIET! Ieklausieties savā ķermenī, nepārkāpiet robežas, ja ķermenis reaģē ar brīdinājuma signāliem! Ļaujiet šai dziedinošajai enerģijai ieplūst jūsu dzīvē mierīgi.

    
©SIA APGADS RADA 2016 ®    

 .