Jana Paegle (Rada Ram)

Iegurņa pamatnes un intīmās muskulatūras fitnesa programmu autore, sertificēta fitnesa instruktore (Berlīnes Sporta un veselības akadēmija), iegurņa pamatnes muskulatūras integrācija vēderdejās (Berlīne – Coco vēderdeju studija), Vidya yoga pasniedzēja (Eiropas Vidya Yogas centrs), Dabīga ģimenes plānošana (NFP, Sensiplan - dabīgās ģimenes plānošanas konsultante), 
 Krīzes centra konsultante (Krīzes grūtniecības centrs).

Iegurņa pamatnes muskulatūras stāvoklis vistiešākā mērā ietekmē sievietes veselību, stāju, skaistumu, enerģiju un partnerattiecības. Vēl pāris gadus atpakaļ man šī ķermeņa zona bija tikpat sveša un neapzināta, kā sievietēm, kuras nāk pie manis uz semināriem un nodarbībām. Šodien es nespēju vairs iedomāties, kā es varēju dzīvot bez šīm zināšanām. Apgūstot šīs iemaņas, visu iespējams mērīt PIRMS un PĒC. Iegurnis vistiešakajā mērā ir dārgumu lāde, uz kuras mēs sēžam, tikai atslēga ir nolauzta un paslēpta.

Uzsākot treniņus, ķermenis saka paldies ar brīnišķīgu un enerģijas pilnu sava ķermeņa un pasaules izjūtu, kā arī harmoiskām attiecībām ģimenē un ar apkārtējiem. Vēl pāris gadus atpakaļ Andrē van Līzbets rakstīja, ka Eiropā diemžēl nav skolas un skolotājas, kas sievietēm iemācītu apgūt šīs sakrālās prasmes.

Esmu pateicīga liktenim, ka esmu tur, kur es esmu, un ka manī ir saplūdušas zināšanas no fitnesa, veselības mācības, vēderdejām, vumbuildinga, vēdiskās filozofijas un jogas nozarēm, kā arī no manas personiskās pieredzes. Tajā es ar jums vēlos dalīties, lai katra no jums kļūtu īpaša, skaista un vesela.

Krievijas skolas droši ķeras klāt intīmajai muskulatūrai, uzsvaru liekot uz seksualitāti. Rietumiem ir spēcīgas skolas, kas pievēršas sievietes veselības aspektam. Abas jomas ir tik ļoti svarīgas un viena otru papildina, kā arī viena bez otras nav iesējamas. 
Izstrādājot savu programmu, ņemu vērā abu - gan rietumu, gan austrumu efektīvākās tehnikas, par mērķi izvirzot – maigu, apzinātu, juteklisku un patīkamu procesu, iepazīstot un atdzīvinot snaudošos muskuļus iegurnī. Mans galvenais uzdevums ir un paliek palīdzēt sievietēm pamodināt “zelta muskulīšus” un viņas klēpi no miega, jo tieši tā šo stāvokli pirms sava klēpja apzināšanās var nosaukt.

Nu jau 4 gadus es veiksmīgi vadu seminārus, iedvesmojot sievietes atklāta sava ķermeņa iekšējo gudrību un harizmu. Mēs augam un attīstāmies kopā, jo katra kliente ir arī mana skolotāja.

DALĪBA KONFERENCĒS:
2017. gada 10. februārī Jūrmalā, Latvijas Universitātes P. Stradiņa  medicīnas koledžā,  lekcija "Iegurņa pamatnes muskulatūras nozīme sieviete fiziskās, psihoemocionālās un seksuālās veselības uzturēšanā" podologu tālākizglītības konferencē "Multidisciplinārās komandas nozīme podoloģijas praksē".

    
©SIA APGADS RADA 2016 ®    

 .