RADAS iegurņa pamatnes muskulatūras attīstīšanas programma

Mans kurss palīdz jebkura vecuma sievietēm stiprināt iegurņa pamatnes un maksts muskulatūru, lai izvairītos no urīna nesaturēšanas un hemoroīdiem, iepazīt savu klēpi, atmodināt dabīgu seksualitāti, libido, pašpārliecinātību par sevi un labsajūtu.
Kurss sastāv no teorijas, 1. prakses, 2. prakses un 3. prakses

Lasīt vairāk

AUGLĪBAS KONTROLE - dabīgā ģimenes plānošanas metode SENSIPLANIntensīva On-line apmācības programma

Šis 6 nedēļu on-line apmācību kurss paredzēts sievietēm un/vai pāriem, kuri vēlas dabīgā veidā izsargāties no grūtniecības, nenodarot pāri sievietes veselībai, kā arī sievietēm, kuras vēlas iepazīt sava ķermeņa dabīgos ritmus un pazīmes.

Lasīt vairāk


AUGLĪBAS SPĒKS - dabīgās auglības atmodināšanas programma
Intensīva On-line apmācības programma

Šis 6 nedēļu on-line apmācību kurss paredzēts sievietēm un/vai pāriem, kuri ģimenē plāno bērniņa ienākšanu, bet bērniņš nepiesakās  tik ātri, kā plānots. Tev liekas, ka, ja neesi palikusi stāvoklī pāris mēnešu laikā, tad esi neauglīga? Pirms ķeries klāt tradicionālās medicīnas dārgajiem risinājumiem, piedāvāju tev doties aizraujošā ceļojumā savā ķermenī, lai iepazītu un stiprinātu savas auglības patieso spēku.

Lasīt vairāk

.


Pelvic Sense treniņi

Regulāri treniņi veselīga iegurņa pamatnes un maksts  muskulatūras tonusa uzturēšanai ar vai bez trenažiera Kunda. Paredzēti sievietēm pēc Iegurņa pamatnes muskulatūras programmas apgūšanas.

Lasīt vairāk


Kopā sanākšanas diena Radas klientēm
SA:LIDOJUMS
MOTIVĀCIJA*PIEREDZES APMAIŅA*JAUNAS ZINĀŠANAS UN KUSTĪBAS

Lasīt vairāk

    
©SIA APGADS RADA 2016 ®    

 .