AUGLĪBAS SPĒKS -

6 NEDĒĻU ON-LINE APMĀCĪBAS PROGRAMMA DABĪGĀS AUGLĪBAS ATMODINĀŠANAI

Mūsdienās auglības saglabāšana un uzturēšana ir kļuvusi gandrīz sarežģītāka par kontracepciju. Šajā programmā aicinu tevi atklāt savas auglības dabīgo potenciālu un atjaunot to, ja tas ir bijis nomākts. Tu plāno grūtniecību, bet bērniņš nepiesakās  tik ātri, kā esi plānojusi? Tev liekas, ka, ja neesi pailkusi stāvoklī pāris mēnešu laikā, tad esi neauglīga?

Pirms ķerties klāt tradicionālās medicīnas dārgajiem piedāvājumiem, piedāvāju tev doties ceļojumā savā ķermenī un iepazīt savas auglības patieso spēku.

Protams, pastāv visdažādākie iemesli, kāpēc pāris kādā konkrētā laika sprīdī nevar ieņemt bērniņu. Pie iemesliem tai skaitā pieder arī: neveselīgs dzīves veids, slimības, stress, psihoemocionālas problēmas, pārstrādāšanās, nesaskaņas ar partneri, pārāk biežas vai pārāk retas dzimumattiecības. Tomēr viens no galvenajiem iemesliem, ir savas auglības apzināšanās un ķermeņa pieņemšana.

Vai tu vari precīzi pateikt, vai tu šobrīd esi sava cikla vai auglīgajā vai neauglīgajā posmā? Ja tu nezini atbildi uz šo jautājumu un jau ilgāku laiku mēģini tikt pie bērniņa, tad šī programma ir priekš tevis.

Auglība ir spēcīgs mehānisms sievietes un vīriešu ķermenī, tomēr, ja ikdienas rutīnā mēs nodarām pāri dabiskajiem instinktiem, tas var atlikt auglības funkcijas uz vēlāku laiku. Šīs programmas ietvaros tev būs iespējams atrast un izvērtēt šos klupšanas akmeņus tavā personīgajā ciklā.

Šajā kursā mēs kopā, soli pa solim stiprināsim un apzināsim tavas auglības individuālo potenciālu. Ar šajā programmā iegūtajām zināšanām, tu iemācīsies noteikt visauglīgāko laiku tavā ciklā, lai izmantojot savu individuālo auglības spēku, tu varētu ieņet bērniņu dabīgā ceļā. Ja tu un tavs partneris esat auglīgi un veseli, tad izzejot šo programmu, ievērojot un izpildot visus ieteikumus, tu pāris mēnešu laikā līdz gadam paliksi stāvoklī. Ja izejot šo kursu un izmantojot savas auglības dabīgo spēku, tu gada laikā nepaliksi stāvoklī, tad ir vērts domāt par profesionālu palīdzību, bet arī šādā gadījumā, tu būsi konkrēti uzzinājusi, kādi tieši taucējumi ir vērojami tavā ciklā un kam jāpievērš pastiprināta uzmanība. Šie novērojumi būs noderīga informācijai arī tālakajai sadarbībai ar attiecīgajiem speciālistiem.

Tavai auglībai ir milzīgs spēks, ar šo programmu tu iemācies tai noticēt, to stiprināt, atpazīt un izmantot šo skaisto dāvanu dabīgā ceļā. 

Ko tu iemācīsies šī semināra laikā?

- Kā savā ciklā notiekt visauglīgākās dienas?

- Uzticēties un atpazīt auglības pazīmes savā ķermenī.

- Zināšanas par to, kā stirpināt dabīgo auglību savā ķermenī.

- Iepazīt savu ķermeni un iemācīties tulkot tā signālus hormonālā cikla laikā.

- Kā plānot grūtniecību pēc hormonālās kontracepcijas lietošanas?

- Kad tieši es savā ciklā esmu auglīga - dabīgs ceļš pie sapņu bērniņa.

- Kā izmantojot savu dabīgās auglības spēku palikt stāvoklī pāris mēnešu līdz gada laikā?

- Kā vērojot ķermeņa signālus, maksimāli precīzi noteikt ovulācijas dienu?

- Kā noteikt grūtniecības iestāšanos bez grūtniecības testu veikšanas?

- Kā precīzi izrēķināt dzemdību termiņu?

- Sava personīgā cikla diagnostiku, kas var dot vērtīgas norādes stārķa kavēšanās gadījumā.

- Ko darīt hormonālā disbalansa gadījumā?

- Kā pieņemt un izbaudīt savu seksualitāti, lai bērniņa ienākšana šajā pasaulē būtu baudpilna?

BONUSI.

 • Piekļuve materiāliem 3 mēnešus kopš kursa uzsākšanas brīža.
 • Rokasgrāmata ar kursa materiāliem un darba lapas lejupielādei pdf formātā.
 • Diskusiju, jautājumu un atbilžu ieraksti lejupielādei.
 • Trīs 45 min. garas on-line konsultācija par sava cikla izvērtējumu pēc noslēgta personīgā cikla katrai dalībniecei. + 3 zibkonsultācijas nākamajiem 3 ciklu izvērtējumiem. Kopā 6 ciklu izvērtējums konsultantes uzraudzībā.
 • Izvēles opcija - piekļuve slēgtajai kursa Facebook grupai, lai motivētos, dalītos un kopā ietu uz savu mērķi.

Kas tev būs nepieciešams apmācības laikā?

 • Termometrs;
 • Dators un labs interneta pieslēgums;
 • Vēlme un motivācija pildīt prakstiskus uzdevumus 6 nedēļu garumā - pētīt sevi, veikt izmaiņas ierastajā rutīnā, veikt mērījumus, lai varētu veikt pierakstus ciklā un tos izvērtēt; 
 • Laiks 2x nedēļā, ar iespēju noskatīties materiālus vēlāk, tev izdevīgā laikā. Tikšanās reizes notiek on-linā 2x nedēļa: pirmā reize nedēļā ir pirmdienā - mācību teorētiskā lekcija, otrā reize ir tikšanās on-linā ar atbildēm uz jautājumiem, diskusijām un praktisko uzdevumu izvērtējumiem. Visi lekciju un on-line tikšanās ieraksti būs pieejami 3 mēnešus dalībnieku platformā.
 • Papildus jāieplāno jaiks praktisko mājas darbu veikšanai apm. 5 min. katru dienu visas nedēļas un visa kursa garumā.

Semināru vada Jana Paegle (RADA), simptotermālās metodes un dabīgās ģimenes plānošanas konsultante, iegurņa pamatnes muskulatūras attīstīšanas programmas autore.

ŠĪ PROGRAMMA TEV NEDERĒS, JA NEESI GATAVA UZŅEMTIES ATBILDĪBU PAR SAVU ĶERMENI UN GAIDI, KA TEV IEDOS GATAVU ATBILDI UN RISINĀJUMU KĀ TABLETI.
ŠĪ PROGRAMMA IR CEĻŠ UZ TAVU MĒŖKI, KAS TEV JĀIET PAŠAI!

Ja esi gatava doties šajā ceļojumā, reģistrējies semināram.
Maksa par semināru 179,00 EUR. • ja tevi interesē, kā ar zināšanām par ciklu izsargāties no grūtniecības un bez bažām baudīt intīmo tuvību ar mīļoto, tad tev piemērota ir otra programma Auglības kontrole, kas vērsta uz precīza neauglīgā laika noteikšanu savā ciklā dažādos dzīves posmos.


    
©SIA APGADS RADA 2016 ®    

 .