Intensīvs praktiskais seminārs ar autonomo trenažieri - III. PRAKSE.

AKCENTS: sievietes baudas noslēpumi, gurnu kustības, dziļā elpošana, vēdera kustības un vilnis, ķermeņa vilnis, orgasma tehniku ABC.

Šajā seminārā sieviete apgūst tehnikas un vingrojumus, lai intensīvi un tajā pašā brīdī neredzami, spētu ikdienā darbināt iegurņa pamatnes muskulatūru, kā arī aktivizēt pavisam smalkus mehānismus ķermenī, kas iedarbina un tonizē muskulatūru. Ikdienā, tas nozīmē arī apzināti izmantot jauniegūtās kustības dzimumaktā.

ORGASMA ABC. Tām sievietēm, kuras apmeklē intīmo fitnesu, lai pilnveidotu un dažādotu savas pievilcības intīmos noslēpumus attiecībās, šīs seminārs ir kā DESERTS. Šī praktiskā semināra laikā sieviete apgūst zināšanas, lai dotos tālāk  ceļojumā, kas ved viņu pie sava ķermeņa sajušanas un savas seksualitātes dziļuma un spēka apzināšanas.

Elastīga un kustīga muskulatūra un iegurnis ir sievietes veselības, dzīvesprieka, laimes sajūtas un baudpilna seksa pamatā. Pastiprināta uzmanība tiks pievērsta gurnu un vēdera kustību tehnikām dzimumakta laikā. Apgūsim vilni ar vēderu; vilni ar ķermeni; pareizas stājas pamatprincipus; elpošanu ar vēdera augšējo un apakšējo daļu, atvēršanas tehnikas, dziļo elpošanu, kas efektīvi iedarbina intīmo muskulatūru, kā arī kā izmantot jauniegūtās iemaņas dzimumakta laikā.

PRAKSI I, PRAKSI II un PRAKSI III jūs apgūstat ar autonomo trenažieri (AT), kas paredzēts iegurņa pamatnes muskulatūras atklāšanai, sajušanai  un stirpināšanai.

Šajā seminārā varat piedalīties arī bez trenažiera.

Noslēdzot pilnu ciklu = Teorija, I. PRAKSE, II. PRAKSE un III. PRAKSE, tu būsi apguvusi katrai sievietei nepieciešamās pamata iemaņas, lai sargātu un uzturētu savu veselību un partnerattiecības ģimenē. Turpmākais ir atkarīgs tikai no tevis pašas. Ja trenēsieties - būs rezultāts, ja netrenēsieties - nebūs.

Maksimālais dalībnieču skaits grupā -10, minimālais dalībnieču skaits grupā - 3.

Dalība seminārā tikai sievietēm, kuaras apmeklējušas I. un II. praksi.

Reģistrēties semināram

    
©SIA APGADS RADA 2016 ®    

 .