Radas on-line vebināri          
Zināšanas par savu ķermeni un norisēm tajā ir liela bagātība un var pasargāt no ciešanām.


Piena sēne. Baltie ziedi. Maksts mikrofloras disbalnass. Kāpēc izdalījumi parādās  katru mēnesi? Kāpēc dažreiz to ir vairāk un dažreiz nav vispār? Kas ir dabīgi izdalījumi un kas ir slimīgi izdalījumi? Ko darīt ikdienā, lai nerastos neveselīgi izdalījumi, kas rada diskomfotu? 

Mūsdienās par izdalījumiem cikla laikā runā ārsta kabinetā, nerunā nemaz vai par to runā ar riebumu. Apkārtējā telpā pietrūkst informācijas par šo patiesībā tik dabisko lietu. Šāda nezināšana rada bailes un galu beigās izmaksā mums ļoti dārgi.

Meklējot informāciju par izdalījumiem internetā, lielākā daļa informācijas ir par to, ka izdalījumi vienmēr ir kaut kas slimīgs un neveselīgs.

Par šo visu šajā vebinārā, kā arī par to, kā dzīvot tā, lai izdalījumi būtu veselīgi un smaržīgi.

Mans vebinārs palīdz sievietēm iepazīt savus dabīgos izdalījumus, lai viņas par velti neskraidītu pie ārsta, lai ārstētu to, kas ir dabīgs. Šīs zināšanas ietaupīs katras sievietes finanses un dos sirdsmieru, ka ar viņu viss ir kārtībā. Viņa arī skaidri zinās, kāpēc un kad kaut kas vairs nav kārtībā un jāmeklē ārsta palīdzība.


ZINĀŠANAS PAR NORISĒM SAVĀ ĶERMENĪ NOZĪMĒ BRĪVĪBU!


KĀ PIETEIKTIES?

Lai pievienotos vebināram, reģistrējies tam šajā mājas lapā. Pēc rēķina apmaksas tu saņemsi 2 nedēļu piekļuvi vebināra apguvei savā e-pastā. Šajā laikā vari uzdot arī jautājumus vebināra platformā pie diskusijām.

TEHNISKI JAUTĀJUMI

Vebināru var skatīties no visām iekārtām - datoriem, planšetēm, visa veida viedtālruņiem ar stabilu interneta pieslēgumu.


MAKSA PAR VEBINĀRU

29,00 EUR    
©SIA APGADS RADA 2016 ®    

 .